ما تصمیم گرفتیم که بزرگترین رقبای این بازار را در امر حسابداری با SWAN مقایسه کنیم، از جمله Quickbooks، Sage و Xero.

Swan

قو نرم سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) می‌باشد که توسط فناوری اطلاعات خبره توسعه داده شده است. این سیستم توانایی پشتیبانی از ویژگی‌های مورد نیاز جهت مدیریت منابع سازمان و یکپارچه‌سازی بخش‌های مختلف را بر عهده دارد.

مدیریت دنیای کلان فناوری با تکنولوژی هوشمند

ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار، یکپارچگی کامل با بقیه اکوسیستم SWAN می‌بشد. بنابراین کاملا بدون نیاز به وارد کردن داده‌ها به صورت مکرر یا حتی برای بار دوم می‌باشید و نیازی به راه‌اندازی یکپارچگی توسط شخص ثالثی نخواهید داشت. در سیستم قو بیش از ۳۰ برنامه با نرم افزار حسابداری ارتباط دارند که همگی با استفاده از یک پایگاه‌ داده باعث می‌شوند که تمامی اطلاعات شما مد نظر گفته شود. این‌ برنامه‌ها بسیاری از نیازمندی‌های کسب و  کار و ارتباط با بخش‌ حسابداری اعم از فروش، هزینه‌های مصرفی سازمان، CRM، تولید، موجودی و غیره را پوشش می‌دهند.

Quichbooks

Quickbooks یک نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که در سال ۱۹۹۴ توسط شرکت نرم افزاری فن آوری Intuit توسعه داده شد. این نرم افزار از آن زمان به دو نسخه با ویژگی‌های خاص صنعتی تهیه شده‌اند. این نرم افزار یکی از رایج‌ترین نرم‌افزارها در سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده به حساب می‌آمد.

تایید شده توسط حسابداران برای کسب و کار کوچک شما

Quickbooks در دو نسخه موجود است: Enterprise و Online. نسخه Enterprise در اینترنت از طریق میزبانی اضافی یا به صورت محلی در دسترس است. Quickbooks Online در ۳ برنامه در دسترس است: Simple Start، Essential یا Plus.

Sage

Sage در سال ۱۹۸۱ به عنوان یک نرم افزار حسابداری مستقل طراحی شد. از زمان تأسیس آن، Sage به طور قابل ملاحظه ای گسترش یافته است تا دامنه وسیع تر هر دو از ویژگی‌های مدیریت حسابداری و عمومی را شامل شود. امروز، Sage طیف وسیعی از محصولات نرم افزار مدیریتی کسب و کار در هر اندازه را ارائه می‌دهد. برای این مقایسه، ما Sage One Online Accounting را انتخاب کردیم، که ما معتقدیم نشان دهنده گزینه خوبی برای حسابداری آنلاین SMB است.

ملزومات حسابداری برای صاحبان کسب و کار

Sage One دارای دو نسخه است: Sage One Accountant Edition، با ویژگی هایی که برای حسابداران و حسابرسان به صورت دسترسی رایگان به کار می‌رود و Sage Online Edition برای SMB‌ها طراحی شده است.

حسابداری Sage One Online برای امور مالی محدود است و می‌تواند از طریق انواع افزودنی‌ها ارتقا یابد.

Xero

Xero در سال ۲۰۰۶ در نیوزیلند توسط مدیر بازرگانی و حسابدار تاسیس شد. آنها با نرم افزار حسابداری دسکتاپ سنتی خوشحال نبودند، بنابراین تصمیم گرفتند راه حل مبتنی بر وب خود را توسعه دهند. از آن زمان، Xero به بازارهای اروپایی و آمریکایی راه یافت و همچنین ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلفن همراه آن گسترش داده شد. در سال ۲۰۱۴، Xero در لیست Forbes مابین ۱۰۰ شرکتی که رشد نوآورانه بیشتری داشته‌اند، جا داشت.

نرم افزار حسابداری زیبا

Xero تنها از طریق پیشنهاد SaaS خود در دسترس است. مشتریان از یکی از سه طرح: Starter، Standard یا Premium را انتخاب می‌کنند.

 

 

به طور کلی انتخاب یک راه حل نرم افزاری فرایندی است که اگر با بررسی دقیق و تمایل به دست آوردن اطلاعات همراه شود ، می تواند باعث افزایش قابل ملاحظه‌ی عملکرد تیم شما شود.

تنها عامل (هزینه، تعداد ویژگی ها، رابط کاربری) مهم نیست، بلکه یک تعادل از بسیاری از عوامل وابسته است. کدام عوامل برای کسب و کار شما واقعا مهم هستند؟ آیا برنامه ریزی شما در مورد بودجه متمرکز است؟ ادغام با برنامه های شخص ثالث؟ آیا شما به دنبال نرم افزاری هستید که حسابداری شما را ساده می کند یا  به دنبال کارشناس حسابداری برای کارکنانی که نیاز به یک راه حل قوی دارند دارید؟ تعادل مناسب بین تمام این عناصر در هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری که مختص به کسب و کار منحصر به فرد شما است، نتیجه مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4 × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست