معرفی فناوری خبره

شروع بکار مجموعه

فناوری خبره در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در حوزه فناوری آغاز کرده است، نیروی کار مجموعه در ابتدا کمتر از بیست نفر ولی متشکل از متخصصین خبره در حوزه های مدیریت، IT، مهندسی نرم افزار، گرافیک و اقتصاد بوده است.

حوزه های تحت پوشش مجموعه در سال های آغازین فعالیت در حوزه های مالی و حسابداری، بانکداری و خدمات بانکداری الکترونیک، مدیریت و توسعه پایگاه داده و همچنین اجرا و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری میباشد.


رشد مجموعه

MedTreeEITD

پس از گذشت تقریبا پنج سال از شروع بکار مجموعه، با مدیریت حساب شده، تصمیمات راهبردی و پشتکار نیروی متخصص، مجموعه خبره از طریق عقد قرارداد با چندین شرکت دولتی و خصوصی، و همچنین تولید محصولاتی با یپشرفته ترین تکنولوژی‌های روز، خود را بعنوان یک مجموعه قدرتمند و روبه‌رشد اثبات کرده، و درآن برهه با تکیه بر مدیریت اصولی و نیروی متخصص خود با اعتباری روزافزون خود را آماده رقابت در بزرگترین حوزه‌های فناوری می‌نمود.


گامی بزرگ

FullTreeEITD

در سال ۱۳۸۹، تیم هدف‌گذاری و به تبع آن مدیریت مجموعه آینده تکنولوژیک بخش عظیمی از صنایع و سازمان‌ها را در سیستم های مدیریت منابع سازمانی یکپارچه و جامع دیده و با سرمایه گذاری انبوه گام در این عرصه کلان و جدید نهاد. در این راستا، مجموعه خبره به تشکیل تیم‌های تخصصی تحلیل، بررسی، توسعه، تست و نیازسنجی پرداخته، و امکانات وسیعی را برای حضور جدی در این حوزه گسترده و تولید محصولاتی نوآورانه و قدرتمند به کارگرفت.


درختی انبوه با ریشه‌های محکم

SuperFullTreeEITD

پس از گذشت هشت سال فعالیت در حوزه تخصصی سازمانی و مجموعه‌های بزرگ، اکنون فناوری خبره با تخصص و تجربه‌ای ژرف در حوزه فناوری سازمانی، و همچنین بهمراه محصولات متنوع مدیریتی، کاربردی، و امنیتی؛ انتخابی شایسته برای بسیاری از سازمان‌ها بوده، و مجموعه خبره نیز همواره سعی در ارضای جامع نیازمندی‌های مشتریان با بروزترین و قدرتمندترین تکنولوژی‌ها دارد.

فهرست