دی‌ان‌ای(DNA) شرکت خود را در چمدان مدیریت منابع سرمایه(ERP) بسته بندی کنید و به تسخیر جهان بپردازید!
مدیریت منابع سرمایه(ERP) – یک ابزار قدرتمند برای بین المللی کردن شرکت‌ها!

استارتاپ‌ها اغلب در هنگام ایجاد زنجیره ارزش خود، از ابتدا به یک رویکرد بین المللی می‌پردازند. این مورد ۲۰ سال پیش بود، زمانی که مدل رشد پایدار تاسیس شده بود “در ابتدا یک حضور داخلی ایجاد می‌شد و پس از آن صادرات محتاطانه به کشورهای همسایه، و در صورت موفق بودن، ایجاد شرکت‌های تابعه در خارج از کشور رخ می‌داد”.

 

Image result for Pack Your Company DNA in The ERP Suitcase and Conquer The World!

 

فرصت‌های جهانی و چالش‌ها

مرزهای باز، حذف موانع سفارشی، زیرساخت و ارتباطات بسیار ارزان‌تر، همچنین اینترنت جهانی ادغام شرکت را به میزان قابل دسترس‌تری و آسان‌تری برای دستیابی و آسان سازی جهانی بودن، تبدیل کرده است.

به طور کلی، در واقع بسیار مثبت است که جهان در حال حاضر بسیار باز و قابل دسترس است، با فرصت های بی پایانی برای همکاری و برای شروع و همچنین برای شرکت‌های بالغ را داراست. این “بزرگراه بین المللی” دسترسی به بازارهای جدید را فراهم می‌کند، این مبنایی برای ایجاد تولید و خدمات در خارج از کشور است که ممکن است برای مشتریان شما آسان‌تر، ارزان‌تر، بهتر یا نزدیک‌تر از سرویس داخلی شما باشد.

افزایش رقابت

برخی از چالش‌های بین المللی سازی یا جهانی شدن رقابت در بازار را افزایش می‌دهند که در آن شما نیز محصولات و خدمات خود را به فروش می‌رسانید. بسیاری از شرکت‌ها در بازار خود به چالش کشیده شده‌اند و اگر نیاز به پیاده سازی فرآیند بین المللی شدن را داشته باشند، در برنامه بلندمدت به سر می‌برند. اما چگونه در مورد چنین فرایندی پیش خواهید رفت؟

آگاهی

یکی دیگر از چالش‌ها این است که دیدگاه‌های بالا توسط مرزهای باز و به اشتراک گذاری اطلاعات فشرده که امروزه رخ می‌دهد، ایجاد شده است. چه بد و چه خوب، تصمیم گیرندگان را بسیار آگاه تر از قبل می‌سازد. حرفه‌ای سازی بازارها، افزایش عرضه، تغییر الگو در رقابت، شرایطی است که توانایی یافتن و استفاده از کلید اطلاعات را فراهم می‌آورد.

عناصر کلیدی در بین المللی سازی شرکت

هیچ چیزی نشان دهنده این نیست که گرایشات بالا کاهش یابد، تنها نشانه این است که این توسعه در حال افزایش است. ساختار همراه با توانایی به سرعت در حال انطباق است، همچنین جنبه‌های کلیدی مورد توجه قرار گرفته است. این باعث می شود مهارت پیدا کردن، پردازش و استفاده از اطلاعات مرکزی و کسب و کار حیاتی شود!

این نوع جدیدی از “امنیت” را ایجاد می‌کند که باعث می‌شود شرکت چابک و قادر به پاسخگویی و واکنش به اندازه کافی به یک دنیای در حال تغییر باشد. با داشتن ساختار، شما قادر خواهید بود تغییرات سریع را فعال کنید و شرکت را قادر به واکنش سریع به تغییرات و حفظ مزیت رقابتی خود را داشته باشید!

مدیریت منابع سرمایه(ERP) – پشتوانه بین المللی سازی شرکت‌

این جایی است که یک سیستم مدیریت منابع سرمایه(ERP) مدرن در حال استفاده است، زیرا طراحی شده است تا اطلاعات کسب و کار را برای شرکت ساختاربندی ایجاد کند، آن را تثبیت کند و آن را به موقع برای افراد مناسب در دسترس قرار دهد.

همچنین چارچوبی است که زیربنای این شرکت را شامل می‌شود، مدل کسب و کار خود و نیز “بهترین عمل” را پیشنهاد می‌کند. این ادغام کل زیرساخت شرکت یا اغلب شامل BI، CRM، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت داده‌های بزرگ، وب سایت و غیره و ستون فقرات عملیات و معاملات شرکت است.

ERP همچنین یک تسهیل کننده بزرگ فرایند بین المللی سازی شرکت است اگر شما سیستم مدیریت منابع سرمایه(ERP) درست انتخاب کنید  و اگر شما طراحی و اعمال آن برای حمایت از جاه طلبی‌ها جهت بین المللی شدن شرکت را انجام دهید. “سیستم حقوقی ERP” در زمینه بین المللی یک سیستم ساخته شده برای استفاده بین المللی است و از این رو شامل محلی سازی (زبان و الزامات قانونی محلی) در کشورهایی است که این شرکت قصد دارد خود را تاسیس کند. همچنین مهم است که سیستم ERP برای ادغام ماژول‌های حقوق و دستمزد محلی، ماژول‌های بانکی و همچنین پشتیبانی از فعالیت‌های تجاری محلی پیاده‌سازی شده باشد.

برای شرکت‌های بزرگ HQ، همچنین مهم است که سیستم مدیریت منابع سرمایه(ERP)، تلفیق داده‌ها را فراهم کند تا بتوان عملکرد کنونی را کنترل کرد و به راحتی قابل دسترسی باشد.
بنابراین صرفنظر از اینکه شما یک شرکت راه اندازی شده یا یک شرکت بالغ باشید که یک شرکت جدید را در خارج از کشور به دست آورده‌اید، می‌توانید با راه حل درست ERP، بلافاصله تمام زیرساخت‌های سازمانی، مدل کسب و کار و بهترین روش خارج از کشور را اعمال کنید. این خطر را کاهش می‌دهد و وقتی که شما می‌توانید DNA خود را با خود بفرستید و بلافاصله به آن بپیوندید، خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می‌دهد. این هزینه را کاهش می‌دهد و زمان زیادی را  برای شرکت صرفه‌جویی می‌کند.

بنابراین، یک سیستم مدیریت منابع سرمایه(ERP) برای تجارت بین المللی انتخاب کنید، زیرا احتمالا این “زمین بازی” است که باید در آینده در آن بازی کنید. و اطمینان حاصل کنید که یک برنامه حساب مناسب و گزارشاتی موسسات بین المللی آینده را پشتیبانی و درک کند.

با سرمایه گذاری زمان و پول در یک سیستم بین المللی مدیریت منابع سرمایه(ERP) خوب، شما یک ابزار در دست خواهید داشت که می‌تواند بلافاصله پس از ارائه یک فرصت بین المللی به خودی خود به کار گرفته شود. اگر علاوه بر این، راه حل ارتقاء محصول ارائه شده توسط سازنده را حفظ کنید، شما یک چارچوب دراز مدت دارید که همیشه شامل آخرین قابلیت‌ها، شیوه‌های کسب و کار و الزامات قانونی در خانه و همچنین در خارج از کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

شانزده + چهار =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست