۵ حقیقت کلیدی اشتباه برداشت شده در مورد سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP)

اگر شما در حال تحقیق در باره‌ی مدیریت منابع سازمانی(ERP)، مذاکره برای آن و یا تجدید نظر تمام استراتژی خود هستید، مطمئن شوید که شما این پنج حقایق کلیدی در مورد نرم افزار مدیریت منابع سازمانی(ERP) را درک کنید – و یا آن حقایق می‌توانند به شدت بر روی هزینه و موفقیت شغلی شما تاثیر بگذارند.

فکر می کنید همه چیز درباره سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) را می‌دانید؟ در اینجا پنج گزینه را در نظر می‌گیریم:

۱. آلترناتیوهای سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) در همه‌جا هستند

سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) همیشه همراه با پیچیدگی، هزینه‌های بالا و مدت زمان راه‌اندازی حدود ۱۸ ماه در سازمان بوده است. امروزه، با این حال، شرکت‌ها دارای جایگزین‌های بسیاری برای این محصولات هستند: فروشندگان نرم افزار به صورت سرویس ابری و مجموعه‌های محصولی می‌توانند از طریق سایت‌های مختلف خریداری شوند.

۲. SBM ها و تمامی کسب و کارهای آینده می‌توانند سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) را به عنوان یک سرویس ابری داشته باشند.

سرویس ابری فقط برای کسب و کار کوچک نیست.بسیاری از شرکت‌ها در سطح جهان از این سرویس به عنوان راه‌کار استفاده می‌کنند.

۳. محوصلات مدیریت منابع سازمانی(ERP) نسل جدید

با توجه به زمان خرید و تحویل یک محصول که بسیار مورد توجه قرار گرفته است،بازنگری‌های دو طرفه در مسیر بسیار مهم هستند. از اوایل سال ۲۰۱۰،با ارائه راه‌کارهای جدید، بازارها و مشتریان مورد جذب قرار گرفتند.اشتبا

۴. هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری سیستم‌ مدیریت منابع سازمانی(ERP) کاهش نمی‌یابد

در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌ها من جمله اوراکل تایید کرده‌اند که حاضر نیستند هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری خود را کاهش دهند. همچنین در سال‌ ۲۰۰۹ SAP با افزایش هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگه‌داری خود به اوراکل رسید و بین رقبا هماهنگی بوجود آمد که به ضرر کسب و کارها انجامید.

۵. شکست پروژه هزینه به عنوان یک گزینه وجود دارد

تاریخ مدرن با فاجعه‌ها و شکست‌های سیستم‌ها سر و کار دارد. بسیار از شرکت‌ها در سطح جهانی و ایران بخاطر اشتباهات مدیریت و تصمیم گیری اشتباه برای ورود به این حوزه با شکست مواجه شدند. تحقیقات نشان می‌دهد برای شرکت‌های بزرگ تا به امروز بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از هزینه‌های انجام شده به شکست مواجه شدند. این شکست‌ها دلایل من جمله اجرای ناموفق، مدیریت و تصمیمات اشتباه سهامداران باز می‌گردد و پس از هر شکست باعث توقف کامل آن پروژه شده است.

فناوری خبره  با ارائه سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) قو بر روی هر دو راه‌کار فضای ابری و همچنین مستقر بر روی سرور، قابلیت ارائه راه‌کار مناسب جهت کسب و کار شما را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

7 + 14 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست