۳ دلیل جهت خرید برنامه سیستم تعمیر و نگهداری برای سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) شما

به عنوان یک تولید کننده، شما تلاش زیادی را برای تحقیق و تصمیم گیری زیادی در مورد یک فروشنده ERP که برای شما مناسب است، انجام داده‌اید و نیازمندی‌های متنوعی را مطرح می‌کنید. کسب و کار شما سرمایه گذاری می‌کند و سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) مختص شما به وجود می‌آید. شما باید از این سیستم تعمیر و نگهداری کنید یا آن را به فروشنده خود اختصاص بدهید. دلیل این امر این است که شما بتوانید همیشه به روز باشید و نسخه‌های جدید محصول را به همراه خود داشته باشید.

بخاطر دلایل زیر، از سرمایه گذاری که بر روی سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) خود انجام داده‌اید، خود محافظت کنید.

۱. دسترسی به آخرین نسخه و بهترین

هنگامی که شرکت شما دارای یک برنامه تعمیر و نگهداری است، شما تمام نسخه نرم افزار منتشر شده در طول دوره برنامه را دریافت خواهید کرد. این شامل نسخه‌های کامل محصول  که در این دوره پیاده سازی می‌شوند نیز هست. عمل به این کار باعث ایجاد قابلیت اطمینان از عملکرد نرم افزار شما با نسخه‌های جدید و همچنین باعث به روز رسانی‌های جزئی که جهت پیشرفت و بهبود هستند، خواهد شد،

۲. دریافت پشتیبانی مورد نیاز شما

با یک طرح نگهداری فعال، شرکت شما به یک تیم از متخصصان پشتیبانی دسترسی خواهد داشت. اطمینان حاصل کنید که تدارکات این قسمت از طرح شما را یاد بگیرند. آیا سوالات و مشکلات شما را خودشان حل می‌کنند یا برون سپاری می‌کنند؟ پشتیبانی شما برای کاربران نهایی نرم افزار شما بسیار مهم است، زیرا منابع به موقع و آگاهانه سوالات شما را پاسخ داده و نرم افزار شما هماهنگ با کسب و کار می‌شود.

۳. حقوق و مزایای اضافی

نه تنها داشتن یک برنامه تعمیر و نگهداری باعث بهره بری شما و کارمندان از سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) خواهد شد، بلکه مزایای زیادی نیز برای کسب و کار شما وجود خواهد داشت. مزایای اضافی یک طرح پشتیبانی ممکن است شامل تخفیف در کنفرانس‌های کاربری، دعوت نامه‌ها به وبینارهای خصوصی، دسترسی به فیلم‌های آموزش آنلاین و درج در انجمن‌‌های آنلاین کاربران باشد. با حمایت از کاربران سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) شما که کسب و کار را تقویت می‌کنند.

از راه‌کارهای ارائه شده توسط فناوری خبره که جهت گسترش کسب و کار می‌باشد، می‌توان سیستم مدیریت منابع سازمانی(ERP) قو را نام برد. در این سیستم قابلیت استفاده توسط کسب و کاراهای متنوع جهت مدیریت منابع سازمانی خود وجود دارد و حین استفاده از تیم فناوری خبره به همراه تحلیل‌گران کسب و کار خود به شما در راستای گسترش کسب و کار کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سیزده − 4 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست