Shopify

در ابتدا ، این سامانه توسط یک کارآفرینی که از دیگر راهکارهای نرم‌افزاری موجود برای فروشگاه خود ناامید شده بود، توسعه داده شد. یک دهه بعد این نرم‌افزار توسط بیش از ۲۴۳۰۰۰ فروشگاه آنلاین با تراکنشی به مبلغ ۱۴ میلیون دلار مورد استفاده قرار گرفت.

شعار این مجموعه “Shopify به شما هر آنچه که برای ساخت یک کسب و کار آنلاین موفق نیاز دارید را عرضه می‌کند.” می‌باشد.

Shopify  دو مدل مختلف از محصول خود را عرضه می‌کند: یک سامانه بازرگانی دیجیتال و یک سیستم پایانه فروش مختص خرده‌فروشی‌ها. این محصولات فقط برای پلتفرم SaaS آنلاین در دسترس است.

شروع کار این سامانه در زمینه‌ی تجارت الکترونیک در سال ۲۰۰۶ بوده است و در حال حاضر ۵۰۰ نیروی کار فعال در این مجموعه مشغول فعالیت هستند.

نرم‌افزار Shopify به خودی خود دارای قابلیت‌های کاربردی نیست اما در زمینه‌ی قابلیت استفاده پیشرفت قابل توجهی داشته است.

Swan

یک نرم‌افزار مبتنی بر وب می‌باشد که توسط گروهی از توسعه دهندگان داخلی پیاده‌سازی شده است. این سامانه تمرکز خود را از صرفا یک راه‌حل ERP به مجوعه‌ای از برنامه‌ها کاربردی برای توسعه کسب و کارهای تغییر داده‌ است. بیش از ۳۰ ماژول متنوع برای اهداف مختلف تعبیه شده است.

شعار این مجموعه “مدیریت دنیای کلان فناوری با تکنولوژی هوشمند توسعه فناوری خبره” می‌باشد.

این سامانه در یک نسخه سازمانی پیاده سازی‌ شده است. این نسخه مناسب برای هر مدل کسب و کاری می‌باشد. هزینه‌ی اشتراک این نرم‌افزار به صورت سالانه می‌باشد. این نسخه کاملا قابلیت سفارشی‌سازی شدن را برای کسب و کارها دارا است.

تعادل میان نرم‌افزارهای Magento , Shopify , PrestoShop را Swan برقرار کرده است که هم دارای قابلیت‌های منحصر به فرد متعددی است و هم از یک رابط کاربری بسیار کارآمد و قابل استفاده بهره می‌برد. می‌دانیم که Swan در زمینه‌ی ERP یک سامانه‌ی کاملا موفقی است و هنوز در مقوله‌ی تجارت الکترونیک به آن بلوغ کامل نرسیده است اما با این وجود راهکارهای بسیار متعدد و موثری را در بحث تجارت الکترونیکی معرفی کرده است. این سامانه یک راهکار بسیار امیدوارکننده و مطمینی است که هیچگاه ارتباط و یکپارچگی خود را با دیگر نرم‌افزارها در زمینه‌ی توسعه کسب و کار فراموش نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

17 + نه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست