ارزیابی نرم افزار مدیریت منابع سرمایه(ERP) در آینده: سرعت، هزینه و خلاقیت

یکی از روندهای اصلی که ما در پیاده سازی ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) پیگیری می‌کنیم، جداسازی سیستم‌های سنگین، در مقیاس بزرگ و غیر انعطاف پذیر است. این سیستم‌ها راه را برای گزینه‌های محرمانه و حتی بیشتر سازگار مانند برنامه‌های کاربردی ابر، مدل‌های SaaS، یکپارچگی جایگزین و معماری ترکیبی فناوری اطلاعات می‌دهند. این به شما اجازه می دهد تا یک زمینه برای پرورش معتبر از بهترین ابزار یکپارچه سازی کلاس داشته باشید و باعث ایجاد ترکیبی پر درخشش می‌شود.

 

Related image

توسعه ERP

تکامل طبیعی نرم افزار ERP شروع به برداشتن اشکالات ذاتی در سیستم‌های ERP اولیه و ارائه راه حل‌های بهتر است که نیازهای مشتری را در مرحله دقیق کسب و کار خود برآورده می‌کند. این، به نوبه خود، فرصتی برای هر کسب و کار ایجاد می‌کند تا سیستمی را که نیازهای منحصر به فرد آن را دارد، به جای اینکه هر نهاد را مجبور کند خود را در یک راه حل مرکزی قوی و در عین حال بارز غولپیکر قرار دهد.

سیستم‌های نرم افزاری ERP از یک چشم انداز در چشم کارآفرینان فناوری به یک استاندارد ثابت از کسب و کار مدرن رشد کرده‌اند. به نظر می رسد که یافتن یک دژ محکم بسیار ضروری برای رشد در زیرساخت‌های صنعتی پیچیده امروز است. با وجودی که بسیاری از تغییرات در افق وجود دارد، مفهوم اطلاعات متحد شده و از کار افتادگی، شکاف اطلاعات و اطلاعات ذخیره شده، باقی خواهد ماند.

فرضیه یک مرکز متمایز مدیریت کسب و کار در زمان واقعی همچنان ارزش خود را نشان می‌دهد و همچنان استراتژی پایه‌ای سیستم‌های نرم افزاری مدیریت منابع سرمایه(ERP) باقی خواهد ماند.

سرویس ابری SaaS

هنگامیکه اسم SaaS می‌آید (نرم افزار به عنوان یک سرویس)، ما می‌توانیم تغییرات مداوم در زمینه‌های زیر را پیش بینی کنیم: مدل‌های قیمت گذاری، روش‌های تحویل، و انعطاف پذیری در تنظیمات. پیکربندی ERP دارای مزیت منحصر به فرد سوار شدن بر روی ریل‌های SaaS و بهره گیری از تکنولوژی جدید است که کمک قابل توجهی به فرآیند تکاملی ERP به ارمغان می‌آورد.

به جای هزینه های بزرگ پیشاپیش، یک اندازه متناسب با تمام پیاده سازی‌ها، منحنی‌های شیب یادگیری، تنظیمات پس از خرید، نیازهای سخت افزاری مرکز داده و تعهدات نزدیک، گزینه‌های میزبانی شده، موانع ورود را کاهش داده و پیچیدگی را کاهش داده و اجازه استفاده گسترده از سیستم مدیریت منابع سرمایه(ERP) را می‌دهد.

سرویس ابری(SaaS) آهسته در حال حرکت است، و بسیاری از برداشت‌های ERP مبتنی بر مجوز سنتی هنوز در بازی هستند. این همه فروشندگان ERP را برای زمان لازم برای بازنگری قیمت‌های خرید، ارائه مجدد ارزش‌های خود و تنظیم صنایع انسانی به جای پریدن کشتی فراهم می‌کند. اگر چه بسیاری از ارائه دهندگان بزرگ ERP میراث خود را داشته‌اند، SaaS در حال شروع به دست آوردن نفع گسترده و بسیاری از ارائه دهندگان به آرامی به سوی سرویس ابری حرکت می‌کنند. این تعاملات SaaS و میزبانی خدمات ERP منحصر به فرد بازی را برای مذاکره در مورد مدل ERP ارائه کرده است.

سرعت

مدیریت یک سیستم بزرگ می‌تواند دست و پا گیر باشد و ادغام با سیستم می‌تواند وقت گیر و دشوار باشد. به نظر می‌رسد که جهان تکنولوژیکی به طور چشمگیری پیشرفت کرده است؛ هیچ کس زمان برای استفاده از اینترنت Dial-up دیگر ندارد و زمان آن‌ها برای به روز رسانی سالانه یا سه ماهه یا ارتقاء سیستم پیاده سازی سیستم است که برای اثبات ارزشش چندین سال طول می‌کشد.

صنایع وابسته به یک بازار متغیر نیاز به تصمیم گیری سریع و اطلاعات لازم برای برقراری تماس مناسب در زمان مناسب را دارند.  آینده ERP نیاز به تولید داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های سریع، قابل اعتماد و با دسترسی به مستقل از محل را دارد. دسترسی آسان به اطلاعات امری ضروری است تا کسب و کار را پیش از بازی حفظ کند و بتواند پیش نیازهای منابع را پیش بینی کند، صرفه جویی در وقت و پول، بهبود تجربه مشتری را برآورده کند

هزینه

ما قبلا دیده ایم که چگونه رکود اقتصادی می‌تواند برای ارائه دهندگان نرم افزار بزرگ هزینه کند. این، به نوبه خود، زمینه بازی را باز کرده است، راه حل‌هایی که توسط شرکت‌های کمتر شناخته شده ارائه می‌شود، به سادگی با ارائه تعهد مالی کمتری نسبت به کاربران، اجازه می‌دهد راه خود را به لیگ‌های بزرگ تبدیل کنند.

آینده بدون شک این روند را دنبال خواهد کرد. به عنوان راه حل تبدیل شدن بیشتر به بخش و انعطاف پذیر، بنابراین مدل‌های قیمت گذاری و گزینه‌های پرداخت. با انتخاب سیستم‌های مورد نیاز، کسب و کار قادر خواهد بود راه حل ایده آل ترین و مقرون به صرفه را در بهترین حالت ایجاد کنید. این امر همچنین رقابت بازار نرم افزار ERP را افزایش می‌دهد و خلاقیت لازم را برای شکستن قالب قالب کوکی بر اساس استاندارد ERP ایجاد می‌کند.

علاوه بر هزینه‌های متفاوت در بازار ERP، انعطاف پذیری در محیط جدید SaaS همراه با توانایی همکاری با سیستم‌ها از طریق یکپارچگی API، امکان کاهش هزینه را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند و نوع گسترده‌تری از فروشندگان نرم افزاری در داخل و خارج بازار ERP را ایجاد می‌کند.

تکامل از یک نمونه واحد

رویای داشتن یک راه حل نرم افزاری همه جانبه و یک نمونه واحد از برنامه‌های کاربردی نرم افزار تجاری بسیار واقع گرایانه در جهان است که ادغام، سیستم‌های مختلف شبکه و کانال‌های مختلف محدود است. اما در آینده‌ای که سیستم مرکزی نیاز به انعطاف پذیری برای استفاده از انواع فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی دارد، کسب و کارها نیاز به محیطی شاد بین سیستم‌های پراکنده و یک اندازه مناسب برای تمام برنامه‌ها دارند.

چنین زمین وسطی نیاز به یک پلت فرم کاملا جدید از ابزارهایی برای ایجاد و تبدیل شدن به واسطه دارد. این میانجی های جدید میان قابلیت‌های پلاگین و بازی را آسان می‌سازد تا ارتباطات بین سیستم‌های ERP و برنامه‌های مرتبط با آن را بهتر کند.

خلاقیت

ERP به طور سنتی برای اهداف عملیاتی برای ساده سازی فرایندها و کمک به جریان موثر داده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آینده ERP اهداف بیشتری برای این سیستم‌های بزرگ نرم افزاری دارد. فروشندگان خلاق هستند و تولید داده‌های لحظه ای را به خط مقدم می‌رسانند تا به کسب و کار تصمیم گیری سریع و موثر در حالی که همچنین با استفاده از خدمات و جمعیت های جدید استفاده می‌کند.

اتصال و جمع آوری بهتر، منجر به توانایی در تجزیه و تحلیل و تبدیل استراتژی‌های فروش فعلی خود با استفاده از بازار فعلی، به جای نیاز مفروضات آینده و یا داده‌های تاریخی می‌شود.

نتیجه گیری

ERP های آینده وعده تنظیمات جدیدی را می‌دهد که به کمک هر یک از منابع زیر چتر کسب و کار کمک می‌کند، فرصت‌های بیشتری را برای موبایل فراهم می‌کند، مانع ورود و کاهش زمان آموزش می‌شود، SaaS را به خط مقدم می‌آورد، فرایندهای کسب و کار را جدا می‌کند تا امکان بهبود قابلیت ادغام API، رفع اشکالات سیستم بزرگ، ارائه دسترسی سریعتر داده‌ها و ارائه تجربه کاربری بهتر را فراهم کند.

در دنیای سریع پیشرفت تکنولوژی در حال رشد، نرم افزار ERP بدون شک به سرعت در حال پیشرفت است و همچنان به یک راه حل پیچید‌ه‌تر و سازگارتر تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

9 − 6 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست