آیا کسب و کار شما نیازمند سیستم مدیریت منابع سرمایه‌ای(ERP) مدرن است؟

اگر نرم افزاری حسابداری یا سیستم مدیریت منابع سرمایه‌ای(ERP) شما قدیمی شده است، وقت آن است که کاری در مورد آن انجام دهید. نرم افزار حسابداری ممکن است شما را از مالیات کسب و کار شما کنترل کند، اما همیشه ابزار مناسب برای برنامه ریزی کسب و کار نیست. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید با تجزیه و تحلیل داده ها در سراسر کسب و کارتان، از جمله فروش، CRM و سیستم های مدیریت زنجیره تامین و روند را شناسایی کنید. نرم افزار حسابداری ممکن است از این نوع ادغام متقابل استفاده کند. در صورتی که این مورد باشد، شما باید یک راه حل برنامه ریزی مدیریت منابع سرمایه‌ای(ERP) را در نظر بگیرید.

 

Image result for Modern ERP System

 

ما مزایای سیستم‌های ERP را قبلا پوشش داده‌ایم، اما با ورود محصولات جدید مایکروسافت ERP در سال جاری، ما فکر می‌کنیم که ارزش این موضوع را بازنگری کنیم. ERP ها در نسخه‌های مختلف برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و همچنین سازمان‌های پیچیده‌تر ارائه می‌شوند.

این محصولات می‌توانند به تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی خود در روش‌‌های زیر کمک کنند:

آن‌ها اطلاعات بیشتری را در سراسر کسب و کار شما ترکیب می‌کنند.

ERP ترکیبی از اطلاعات مالی، فروش، خدمات و عملیاتی است. برای مثال، می‌توانید اطلاعات مربوط به فروش، خرید، موجودی و تعاملات مشتری را برای درک بهتر کارایی کسب و کار خود ترکیب کنید

آن‌ها توانایی تحلیلی مدرن دارند

ERP به شما کمک می‌کند سریع‌تر روند و فرصت‌ها را مشخص کنید. برای مثال، کاربران می توانند با استفاده از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین، آزمایش‌ها را تجزیه، تحلیل و پیش بینی کنند.

آن ها گزارش و انطباق را ساده می کنند.

به عنوان مثال، ارائه دهنده ERP از این که چگونه نرم افزار به کسب و کارها کمک می‌کند تا قوانین مانند مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی در اروپا را مطابق با قوانین مربوط به حفاظت از داده‌ها بلاگ نگهدارید. مدیر سرعت ارزیابی انطباق و آماده سازی گزارش GDPR را افزایش می‌دهد. با پورتال ERP همچنین می‌توانید برای دریافت و انجام درخواست های اطلاعات GDPR استفاده کنید.

بر خلاف برخی از سیستم‌های ERP قدیمی، آنها مبتنی بر ابر هستند.

ERP‌ مدرن در ابر اجرا می‌شود و داده‌ها را در ابر ذخیره می‌کند. این امکان دسترسی به اطلاعات از هر مکانی را فراهم می‌کند، نه محدود کردن آن به یک سرور که دسترسی به آن بسیار دشوار است، زمانی که از دفتر خود دور هستید. ذخیره داده‌ها در یک مخزن تک ابر نیز خطر خطاهای ناشی از داشتن چندین نسخه اطلاعات در مکان‌های مختلف را کاهش می‌دهد. این محصول دسترسی و ویرایش داده‌ها را در سراسر کسب و کار شما آسان‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

14 − 4 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

فهرست